Partneři

Banky:

Hypoteční banka


Hypoteční banka je specialistou na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám a již více než 6 let je lídrem hypotečního trhu.

 

hypotecni_banka_logozakladpozitiv_1075

UniCredit Bank


Patří do skupiny UniCredit Group a na českém trhu působí od konce roku 2007. UniCredit Bank je silná a výkonná evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě.

 

ucbk3d_2373

Česká spořitelna


Od roku 2000 je Česká spořitelna členem silné středoevropské Erste Group s více než 17 miliony klientů. Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce.

logo_cs_2_rgb_400

 

Wüstenrot hypoteční banka


Banka je součástí Wüstenrot finanční skupiny. V roce 2003 bylo zahájeno poskytování hypoték.

image_414_full_1100

 

Komerční banka


Banka je mateřskou společností skupiny KB a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy.

komern_banka_logo.svg_2000

 

Moneta Money Bank


Banka patří do skupiny General Electric, která je v globálním měřítku jednou z nejobdivovanějších firem. Hypotéky jsou bankou nabízeny od roku 2000.

documentpage001_6331_01


mBank


mBank vstoupila na český trh v listopadu 2007 a na jaře 2008 zahájili poskytování hypotečních úvěrů. Nabídka produktů a služeb zahrnuje v první fázi osobní a spořící účty a platební karty, dále pak hypoteční úvěry, spotřebitelské půjčky a kreditní karty.

logombankwersjapodstawowafc_4419


Equa bank


Equa bank začala poskytovat hypotéky koncem roku 2011. Zaměřuje se především na refinancování, hypotéky pro podnikatele a neúčelové hypotéky. U neúčelových hypoték poskytují úvěr do výše 60% LTV.

 equabank_800
 

Waldviertler Sparkasse

Waldviertler Sparkasse Bank AG je tradiční rakouská samostatná regionální banka s působností na českém bankovním trhu od roku 1994 a je součástí silné rakouské skupiny spořitelen Sparkassengruppe. 

                                          waldviertlersparkasse_2012_rz_ohne_claim_rgb_1772
   


Stavební spořitelny:

Stavební spořitelna České spořitelny


Patří do jednoho z kapitálově nejsilnějších seskupení na tuzemském trhu - Finanční skupiny České spořitelny. Koncept Buřinky je dobře známý široké veřejnosti, spořitelna vstoupila na trh už v polovině roku 1994.


stavebnisporitelnalogo_250

Wüstenrot - stavební spořitelna

Stavební spořitelna zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat zákon o stavebním spoření.

Rok 1921, německé městečko Wüstenrot, „Spolek přátel" a jeho motto „Každé rodině střechu nad hlavou". Tím začala historie stavebního spoření na evropském kontinentě a také stavební spořitelny Wüstenrot, která se stala základem finanční skupiny Wüstenrot.

wu_300