Úrokové sazby květen 2016

V dnešním článku se podíváme na banky, které připravily akce na dlouhodobé fixace, tedy např. 8 a 10 let.

Česká spořitelna

Česká spořitelna připravila pro klienty zajímavou akci, která je zaměřena na dlouhodobé fixace, konkrétně osmi a desetileté fixace. Jaké sazby můžete očekávat?
  -          pro fixace úrokové sazby 8 let – 1,99% p.a.

-            pro fixace úrokové sazby 10 let – 1,89% p.a.
(Sleva za Aktivní účet ČS, pojištění schopnosti splácet).

Vždy je důležité hypotéku správně „nastavit“. Jedním z parametrů je právě správná volba fixace. V ideálním případě je hypotéka „ušita“ a nastavena na míru klientů. Pokud zvolíte např. desetiletou fixaci, budete mít jistotu, že 10 let se Vaše splátka hypotéky nezmění.

Komerční banka

Komerční banka také přišla se zajímavou nabídkou, která platí od 27.4.2016. Komerční banka nabízí úrokové sazby od 1,69% p.a. u hypotečních úvěrů do 90% LTV.

-          pro fixace úrokové sazby 3 – 7 let – 1,69% p.a. pro objem 2,5 mil. Kč a více, (1,79% p.a. pro objem do 2,5 mil. Kč)

-          pro fixace úrokové sazby 8 – 10 let – 1,89% p.a. pro objem 2,5 mil. Kč a více, (1,99% p.a. pro objem do 2,5 mil. Kč)

(nabídka úrokových sazeb pro hypoteční úvěry do 90% LTV, s domicilací a životním pojištěním).

Přečtěte si nové články v naší sekci BLOG. Potřebujete poradit, nebo chcete více informací? Neváhejte nás kontaktovat .

Chcete kupovat byt, pozemek, stavět dům, nebo rekonstruovat? Nevíte, jaká banka (popř. stavební spořitelna) Vám nabídne nejlepší podmínky? Využijte bezplatných služeb hypotečních specialistů HYPOTEČNÍCH DOMŮ.

HYPOTEČNÍ DOMY.cz
Tel.: 722 776 848
E-mail: info@hypotecnidomy.cz

www.hypotecnidomy.cz