Aktuální úrokové sazby

Banky nezačaly rok 2016 v nijak závratném tempu, ale na březen 2016 si připravilo mnoho z nich zajímavé nabídky. Je všeobecně známo, že lidé jsou v lednu ještě plni dojmů z Vánoc, v únoru se „rozkoukávají“ a v březnu již naplno začínají řešit své bydlení. Toho banky využily, některé přišly s akčními nabídkami již v průběhu února, další banky připravily akce na měsíc březen. Klienti se v mnoha případech mohou dostat pod „dvě procenta“.

Jaké podmínky Vám mohou banky nyní nabídnout?

Česká spořitelna

Česká spořitelna snížila úrokové sazby, a to jak u pětileté fixace, tak i u tříleté. V obou případech   o 0,1%. V případě pětileté fixace úrokové sazby se můžete dostat na 1,99%, u tříleté fixace 2,09%. Nabídka je samozřejmě vázána podmínkami: aktivní Osobní účet (sleva z úrokové sazby -0,5%), dále sjednání pojištění úvěru (-0,2%).  Tyto sazby Česká spořitelna nabízí u úvěrů LTV 90 (do 90%).

Hypoteční banka

Hypoteční banka nabízí zájemcům o hypotéku úvěr se sazbou 1,89% pro úvěry do 70 LTV. Podmínkou je splácení úvěru formou inkasa z účtu u ČSOB/ERA a také sjednání pojištění.

Komerční banka

Komerční banka také snížila své sazby, a to u úvěru s fixací na tři a pět let. V současné době je nabídka od Komerční banky 1,89% pro úvěry do LTV 85.

Snižování úrokových sazeb neproběhlo pouze u zmíněných bank, např. UniCredit Bank nyní nabízí hypoteční úvěr nově se sazbou od 1,49%, k poklesu úrokových sazeb došlo i u GE Money Bank, nebo např. Wüstenrot hypoteční banky. Únorový pokles úrokových sazeb tedy pokračuje i v měsíci březnu, což pro klienta značí velmi zajímavé podmínky.

Přečtěte si nové články v naší sekci BLOG. Potřebujete poradit, nebo chcete více informací? Neváhejte nás kontaktovat .

JSME SPECIALISTÉ NA HYPOTÉKY.

Hypoteční dům Třeboň
www.hypotecnidomy.cz

4.3.2016

Martin Hladílek
Hypoteční specialista